Skočiť na hlavný obsah
MENU

Developerská sekcia

V dnešnom príspevku si ukážeme kód, v ktorom si vytvoríme Google projekt, následne vytvoríme prístupové API údaje, pomocou ktorých sa napojíme na knižnicu Googlu. Po úspešnom napojení si vypíšeme naše fotogalérie a k nim príslušné fotografie.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde vieme získať parameter z URL adresy pomocou jQuery.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny pri tvorbe web stránok. Kód slúži na to aby stránka ak má platný SSL ceztifikát tak aby presmerovala z pôvodného HTTP protokolu na HTTPS zabezpečený protokol.

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde vieme zmeniť parameter v URL adrese pomocou jQuery bez načítania stránky.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde si ukážeme ako spraviť nejakú funkciu iba raz pomocou jQuery.

Pokiaľ vytvárame galériu na našej web stránke a máme medzi obrázkami 360° fotky a chceli by sme na webe spraviť aby sa otvárali v špeciálnom editore, je dobré im priradiť class. 

 

Ak máte záujem o tento modul, neváhajte nás kontaktovať

Naše Drupal moduly

Stiahnuť
Drupal 7 Ubercart - Platobná brána CardPay (Tatrabanka)

Vytvorili sme modul, ktorý prepojí eshopový systém Ubercart s platobnou bránou CardPay od Tatrabanky. Doplní typ platby do systému a objednávku úplne odošle až po zaplatení zákazníka. Táto komunikácia modulu prebieha priamo so samotnou bránou.

Stiahnuť
Drupal 7 Ubercart - Platobná brána 24pay

Vytvorili sme modul, ktorý prepojí eshopový systém Ubercart s platobnou bránou 24pay.sk. Doplní typ platby do systému a objednávku úplne odošle až po zaplatení zákazníka. Táto komunikácia modulu prebieha priamo so samotnou bránou.

Stiahnuť
Drupal 8 - Import a export fotiek do Google Photos API

Vytvorili sme modul, ktorý po vytvorení galérie zoberie všetky fotky a následne vytvorí galériu na Google účte, kde vloží dané fotky. Následne podľa potreby načítava fotky do stránky z googlu, kde je možné editovať fotky priamo na googli.

Stiahnuť
Drupal 7 - Superfaktúra

Vytvorili sme modul, ktorý prepojí eshopový systém Ubercart s programom superfaktura.sk, po odoslaní objednávky sa celá objednávka odošle do superfaktúry, s čím je spojené aj následne poslanie vygenerovanej faktúry zákazníkovi.

Stiahnuť
Drupal 7 Ubercart - Platobná brána ČSOB

Vytvorili sme modul, ktorý prepojí eshopový systém Ubercart s platobnou bránou ČSOB. Doplní typ platby do systému a objednávku úplne odošle až po zaplatení zákazníka. Táto komunikácia modulu prebieha priamo so samotnou bránou.