Skočiť na hlavný obsah

Developerská sekcia

V dnešnom príspevku si ukážeme kód, v ktorom si vytvoríme Google projekt, následne vytvoríme prístupové API údaje, pomocou ktorých sa napojíme na knižnicu Googlu. Po úspešnom napojení si vypíšeme naše fotogalérie a k nim príslušné fotografie.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde vieme získať parameter z URL adresy pomocou jQuery.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny pri tvorbe web stránok. Kód slúži na to aby stránka ak má platný SSL ceztifikát tak aby presmerovala z pôvodného HTTP protokolu na HTTPS zabezpečený protokol.

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde vieme zmeniť parameter v URL adrese pomocou jQuery bez načítania stránky.

 

V dnešnom príspevku si ukážeme kúsok kódu, ktorý je ale skutočne efektívny a užitočný pri tvorbe web stránok. V tomto kóde si ukážeme ako spraviť nejakú funkciu iba raz pomocou jQuery.

Pokiaľ vytvárame galériu na našej web stránke a máme medzi obrázkami 360° fotky a chceli by sme na webe spraviť aby sa otvárali v špeciálnom editore, je dobré im priradiť class.