Skočiť na hlavný obsah

tvorba web stránok

Vďaka bezpečnosti a bezchybnej architektúre vieme tvoriť stránky presne podľa požiadaviek klienta. Staviame pre rôzne organizácie ako developeri, reštaurácie, hotely, prezentačné weby, e-shopy a iné. Na CMS Drupal tvoria stránky rôzne vládne organizácie, univerzity, podniky, e-shopy, portály po celom svete a beží na ňom viac ako 1 milión stránok. Vďaka redakčnému systému vieme postaviť web presne podľa požiadaviek a zákazník si tak vie editovať ktorúkoľvek časť webu alebo e-shopu bez potreby znalosti programovania, či náročnejšej práce s počítačom. Nepracujeme cez šablóny a teda Váš web nebudú mať iný, čím sa odlíšte jedinečnosťou. Držíme s dobou a teda najmodernejšie prvky a technológie nesmú pri tvorbe stránok chýbať ako aj nasadenie push-notifikácií na stránku.

tvorbawebstranok

Zaoberáme sa tvorbou aplikácií, web stránok

e-shopov v redakčnom systéme Drupal, v Trenčíne, ktorý poskytuje zákazníkovi držať ruku nad svojou web stránkou či aplikáciou vďaka intuitívnemu rozhraniu.

S push notifikáciami vieme zabezpečiť tiež kontakt so zákazníkom v reálnom čase.

drupal

Pohodlná editácia celého webu a aplikácie

Vďaka CMS vie zákazník editovať celý obsah stránky, pridávať a upravovať články, produkty, obrázky a všetko, čo sa na webe nachádza. Vďaka maximálne zabezpečenému systému je vývoj web stránok ideálny pre menšie, stredné a aj väčšie projekty. Vďaka CMS už prestáva platiť to, že editovať stránku môže človek s rozsiahlymi znalosťami programovania. Pre modulárnu podporu systému vie byť stránka stále aktuálna a bezpečná a znižuje finančné náklady na programovanie.

SEO optimalizácia je na mieste

SEO (Search Engine Optimization) optimalizácia web stránok posúva stránky na vyššie pozície vo vyhľadávačoch na základe rôznych parametrov. Čím ste na vyššej pozícií, tým máte možnosť osloviť väčšie množstvo potencionálnych zákazníkov. Pomôžeme Vám vylepšiť základné faktory webu, jeho štruktúru a zviditeľnenie na sociálnych sieťach. Je dôležité aby stránka spĺňala očakávania zákazníkov pri vyhľadávaní ich kľúčovej fráze. Taktiež s push notifikáciami vieme zabezpečiť priamy kontakt so zákazníkom v reálnom čase na rôznych platformách.

seo

neváhajte a napíšte nám

Ak Vás naša stránka a prístup zaujali a mali by ste záujem o tvorbu web stránky, aplikácie, e-shopu, či nasadenie push-notifikácií neváhajte a napíšte nám cez kontaktný formulár alebo na info@progresivneaplikacie.sk