Skočiť na hlavný obsah
MENU

Tvorba webstránok Trenčín

Tvoríme webstránky, ktoré vás oslovia

TVORBA WEB STRÁNOK V TRENČÍNE

Sme skúsený tím tvorby webových stránok, ktorý ponúka široké spektrum služieb pre vaše podnikanie. Bez ohľadu na to, či potrebujete vytvoriť novú firemnú webovú stránku, zmodernizovať existujúcu stránku alebo rozšíriť svoje online prítomnosť, sme tu, aby sme vám pomohli.

 

Naši odborníci v oblasti webového dizajnu, vývoja a optimalizácie stránok využívajú najnovšie trendy a technológie, aby sme vytvorili moderné a funkčné webové stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Sme zameraní na vaše individuálne potreby a snažíme sa vytvoriť stránku, ktorá dokonale odráža váš obchodný štýl a poskytuje pohodlnú a príjemnú používateľskú skúsenosť.

tvorba-web-stranok-trencin

Unikátna webová stránka

PRESNE NA MIERU

Náš profesionálny tím programátorov a grafikov vám urobí na mieru šitú internetovú stránku s originálnym dizajnom. Vďaka jedinečnému webu zaručene vyniknete medzi konkurenciou.

Pripravíme pre vás web dôsledne prispôsobený vašim potrebám a požiadavkám. Prostredníctvom moderných technológií vám vieme zhotoviť webstránky pre rôznorodé oblasti podnikania. Široká škála modulov a tém nášho redakčného systému vám prinesie bližšie spojenie so zákazníkmi.

tvorba-web-stranok-trencin

Rýchlosť a funkčnosť

ZÁKLAD KVALITNÉHO WEBU

Chcete svojou webovou prezentáciou osloviť čo najviac ľudí? Udržte si návštevníkov dostatočnou rýchlosťou stránky.

Webstránka by sa mala načítať do 2 – 3 sekúnd. Preto zanalyzujeme a zoptimalizujeme každú časť vášho webu. Vyberieme pre vás tiež vhodného poskytovateľa hostingu. Dosiahneme rýchle načítavanie vašej stránky a zabránime zbytočným odchodom jej návštevníkov.

tvorba-web-stranok-trencin

Jednoduchá správa webu

MOŽNOSŤ EDITÁCIE KLIENTOM

S inteligentným redakčným systémom vám vystaviame webstránku, na ktorej si budete vedieť sami upravovať jednotlivé elementy.

Weby tvoríme v redakčnom systéme Drupal. Dovolí vám editovať akúkoľvek sekciu internetovej stránky i bez znalosti programovacieho jazyka. Budete tak vlastniť vždy aktuálnu a prosperujúcu webstránku.

tvorba-web-stranok-trencin

SEO webstránky

OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE

Okrem tvorby nových webových stránok sme tiež špecialisti na optimalizáciu a správu existujúcich stránok. Pomôžeme vám zvýšiť viditeľnosť vášho webu vo vyhľadávačoch a zabezpečíme, aby bol váš obsah dobre štruktúrovaný a optimalizovaný pre vyhľadávače, čo vám pomôže získať vyššie miesta vo výsledkoch vyhľadávania.

Našou prioritou je poskytnúť vám vysoko kvalitné služby a individuálny prístup. Pracujeme úzko s našimi klientmi, aby sme získali podrobné pochopenie ich požiadaviek a cieľov. Zároveň sa snažíme byť flexibilní a prispôsobiť sa vašim špecifickým potrebám a rozpočtu.

tvorba-web-stranok-trencin

Spoľahlivosť a bezpečnosť

OCHRANA WEBU

Precízna architektúra nášho redakčného systému zaistí maximálnu ochranu vašej webstránky.

Internetové stránky staviame na CMF systéme Drupal 7Drupal 9. Content Management Framework Drupal disponuje oproti klasickým CMS systémom značnými výhodami. Jeho použitie vám prinesie seriózne zabezpečenie webu podľa súčasných noriem.

tvorba-web-stranok-trencin

Dôležité faktory

PRI TVORBE WEB STRÁNKY

  1. Cieľ stránky: Určenie účelu stránky a cieľových skupín je kľúčové pri navrhovaní a tvorbe stránky.

  2. Dizajn: Výber správneho dizajnu by mal byť založený na cieľoch stránky a cieľovej skupine. Dizajn by mal byť jednoduchý a prehľadný.

  3. Obsah: Obsah by mal byť relevantný pre cieľovú skupinu a jasne a zrozumiteľne prezentovať informácie.

  4. Funkcionalita: Stránka by mala byť ľahko použiteľná a obsahovať potrebné funkcie, ako napr. kontaktný formulár, mapu, atď.

  5. Optimalizácia pre vyhľadávače: Stránka by mala byť optimalizovaná pre vyhľadávače, aby bola ľahšie nájdená výsledkami vyhľadávania.

  6. Testovanie a úpravy: Po dokončení tvorby stránky by sa mala vykonať kontrola a testovanie, aby sa zabezpečilo správne fungovanie a optimalizácia pre používateľov.

tvorba-web-stranok-trencin