Skočiť na hlavný obsah
MENU

Tvoríme krypto tokeny (kryptomeny)

Zabezpečíme vám:
crypto

Vytvorenie kryptotokenu a nasadenie online

Krypto token vytvoríme na základe vami dodaného názvu, skratky či počtu vydaných tokenov. Po dokončení nasadíme krypto token na live blockchain a teda bude s ním možné obchodovať.

crypto

Vytvorenie likvidity vášho tokenu

Vytvorenie likvidity znamená vložiť prvotné financie do vášho tokenu a teda stanoviť mu počiatočnú finančnú hodnotu, za ktorú sa bude obchodovať. S narastajúcim počtom užívateľov bude hodnota meny stúpať.

crypto

Zaučenie a dodanie materiálov

Po nasadení krypto tokenu online vám dodáme všetky materiály vrátane adresy tokenu či jeho kódu. Dodáme informácie ohľadom toho, kde s tokenom obchodovať alebo kde sledovať aktuálnu cenu.

crypto

Prezentačnú web stránku

Tak ako aj v prípade produktov je potrebná prezentácia. K vašej kryptomene vám vieme vytvoriť prezentačnú webstránku, ktorá odprezentuje token a ukáže ľudom základné informácie.

Čo je to token kryptomeny?

Medzi mincou kryptomeny a tokenom kryptomeny existujú iba jemné rozdiely, oba však bežia na technológií blockchain. Tieto tokeny predstavujú zastupiteľné a obchodovateľné aktíva alebo nástroje, ktoré sídlia na blockchaine kryptomeny. Kryptomenové mince aj tokeny je možné uložiť spoločne do tej istej kompatibilnej krypto peňaženky.

kryptotoken

Aký je účel tokenov?

Krypto tokeny môžu byť použité na reprezentáciu podielu investora v spoločnosti alebo môžu byť použité na ekonomické účely, rovnako ako zákonné platidlo. To znamená, že držitelia tokenov ich môžu používať na nákupy, investičné účely alebo môžu s tokenmi obchodovať rovnako ako ostatné cenné papiere na dosiahnutie zisku.

kryptotoken

Kde môžem sledovať cenový vývoj?

Cenový vývoj tokenu je možné sledovať na rôznych aplikáciach zobrazujúcich aktuálne ceny tokenov v podobe grafu. Graf krypto tokenu zobrazuje jeho aktuálnu hodnotu od jeho založenia až po súčasnosť.

graph