Skočiť na hlavný obsah
MENU

Flutter

Flutter je open source framework od Googlu na vytváranie krásnych, natívne kompilovaných multiplatformových aplikácií z jedinej kódovej základne.

Flutter umožňuje vytvoriť aplikácie v jazyku Dart a vygenerovať ich pre Android ako aj iOS prostredie. Tieto aplikácie sú rýchle a stabilné v porovnaní s iným frameworkami. Používateľský Dizajn vo Flutteri zahŕňa použitie kompozície na zostavenie / vytvorenie „Widgetov“ z iných Widgetov.  Základná knižnica je napísaná v jazyku Dart, ktorý poskytuje základné triedy a funkcie, ktoré sa používajú na vytváranie mobilných aplikácií. Flutter je skvelým nástrojom aj pre tých, ktorí majú na začiatok podnikania menší rozpočet a vysoké ciele.

 

Architektúra frameworku Flutter

  • Platforma Dart
  • Flutter jadro
  • Základná knižnica
  • Dizajnovo špecifické widgety

flutter

flutter

Ďalšie články

imagemap
utorok, január 28, 2020 - 13:08
Image mapa (klikacia mapa) je technológia, ktorá dokáže urobiť z obyčajného obrázku pomocou presných súradníc viazaných na konkrétny obrázok viacero klikacích odkazov na interné či externé stránky.
tvorba-webstranok
štvrtok, február 2, 2023 - 10:10
Cieľ stránky: Určenie účelu stránky a cieľových skupín je kľúčové pri navrhovaní a tvorbe stránky.
drupal9
nedeľa, február 5, 2023 - 13:19
Drupal 9 je najnovšia verzia open-source Content Management System (CMS) Drupal. Hlavným cieľom vývoja Drupal 9 bolo odstránenie technického dlhu a zlepšenie výkonu a použiteľnosti.
android
sobota, október 19, 2019 - 08:02
Operačný systém Android sa stal jeden z najpopulárnejších operačných systémov na svete. Mobilné aplikácie pre Android sa vďaka tomu stávajú čoraz viac populárne.  Vďaka svojej komplexnosti a možnosti bližšej interakcie so zákazníkom neustále rasti