Skočiť na hlavný obsah

Tvorba web stránok Trenčín

Zaoberáme sa tvorbou web stránoke-shopov v Trenčíne, ktorý poskytuje zákazníkovi držať ruku nad svojou web stránkou,e-shopom či aplikáciou vďaka intuitívnemu rozhraniu a možnosťou editovať akúkoľvek časť webu bez znalostí programovacieho jazyka.

 

Bezpečnosť web stránok Trenčín

Vzhľadom na bezpečnosť web stránok, širokej škály modulov a tém staviame stránky na Drupal 7 alebo Drupal 8. Existuje mnoho CMS systémov, no nie každý sa dá prispôsobiť všetkým požiadavkám klienta, na CMS Drupal vieme postaviť takmer čokoľvek, čo si zákazník povie. Drupal sa skôr prikláňa k tomu že je to CMF teda Content Management Framework, čo je obrovskou výhodou proti klasickým CMS systémom ako wordpres, joomla a ostatné. Drupal umožňuje editovať akúkoľvek časť webu zo strany používateľa bez znalostí programovacieho jazyka.

Vďaka bezpečnosti a bezchybnej architektúre vieme tvoriť stránky presne podľa požiadaviek klienta. Tvoríme stránky pre rôzne organizácie ako sú e-shopy, prezentačné web stránky, rezervačné systémy na mieru, stránky pre reštaurácie a podniky, stavebné firmy, developerské projekty či ďalšie aplikácie na správu obsahu. Na CMS Drupal tvoria stránky rôzne vládne organizácie, univerzity, podniky, e-shopy, portály po celom svete a beží na ňom viac ako 1 milión stránok.

 

Tvorba web stránok na mieru Trenčín

Vďaka redakčnému systému vieme postaviť web presne podľa požiadaviek a zákazník si tak vie editovať ktorúkoľvek časť webu alebo e-shopu bez potreby znalosti programovania, či náročnejšej práce s počítačom. Nepracujeme cez šablóny a teda Váš web nebudú mať iný, čím sa odlíšte jedinečnosťou. Držíme s dobou a teda najmodernejšie prvky a technológie nesmú pri tvorbe stránok chýbať ako aj nasadenie push-notifikácií na stránku na ktoré sme vyvinuli službu v Trenčíne.

 

Tvorba mobilných aplikácií Trenčín

Okrem tvorby web stránok a e-shopov v Trenčíne zabezpečujeme aj vývoj mobilných aplikácií a hier na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vďaka najmodernejším technológiám vieme vytvoriť vždy aktualizované aplikácie pre platformy ako sú Android či iOS. Mobilné aplikácie nájdu uplatnenie vo všetkých oblastiach podnikania a zabezpečia bližšie spojenie so zákazníkom keďže sú umiestnené priamo na obrazovke daného zariadenia. 

 

Software podľa požiadaviek v Trenčíne

Software aplikácie je robený na mieru podľa Vašich požiadaviek a je možnosť ho spojiť s web stránkou či vytvoriť ovládanie aplikácie pomocou webstránky. Viete si takto napríklad editovať užívateľov aplikácie či pridávať novinky, udalosti, produkty a iné. Aplikácie viete spustiť na mobilnom telefóne či tablete kde vzniká možnosť vývoja aplikácií do rôznych prevádzok, kde zákazníci môžu na vystavenom tablete či mobile ovládať aplikáciu.

 

Implementácia platobných brán Trenčín

Do aplikácií aj web stránok implementujeme platobné brány, aby platenie v nich bolo čo najjednoduchšie aj pre majiteľa web stránky tak aj pre zákazníka. Máme skúsenosti s mnohými platobnými bránami a teda vieme odporučiť takú akú presne potrebujete. Kvôli napredovaniu v technológi a rozširovaniu spôsobov platieb na internetových obchodoch netreba zaostávať. 

Ďalšie články

Okrem tvorby web stránok a e-shopov zabezpečujeme aj vývoj mobilných aplikácií a hier na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vďaka najmodernejším technológiám vieme vytvoriť vždy aktualizované aplikácie pre platformy…

iOS je mobilný operačný systém od firmy Apple, určený pre ich vlastné zariadenia. Distribúcia softvéru pre iOS prebieha cez ich vlastný AppStore, kde si ich môžete aplikáciu stiahnúť či zakúpiť. Všetky aplikácie na AppStore prechádzajú prísnou…

Operačný systém Android sa stal jeden z najpopulárnejších operačných systémov na svete. Mobilné aplikácie pre Android sa vďaka tomu stávajú čoraz viac populárne.  Vďaka svojej komplexnosti a možnosti bližšej interakcie so zákazníkom neustále…

KONTAKT

Ak Vás naše referencie zaujali a mali by ste záujem o tvorbu web stránky, aplikácie, e-shopu, neváhajte a napíšte nám cez kontaktný formulár alebo na info@progresivneaplikacie.sk.

... Tvorba web stránok na mieru v Trenčíne ...