Skočiť na hlavný obsah
MENU

Tvorba webstránok, portálov a e-shopov

Unikátna webová stránka

PRESNE NA MIERU

Náš profesionálny tím programátorov a grafikov vám urobí na mieru šitú internetovú stránku s originálnym dizajnom. Vďaka jedinečnému webu zaručene vyniknete medzi konkurenciou.

Pripravíme pre vás web dôsledne prispôsobený vašim potrebám a požiadavkám. Prostredníctvom moderných technológií vám vieme zhotoviť webstránky pre rôznorodé oblasti podnikania. Široká škála modulov a tém nášho redakčného systému vám prinesie bližšie spojenie so zákazníkmi.

web

Rýchlosť a funkčnosť

ZÁKLAD KVALITNÉHO WEBU

Chcete svojou webovou prezentáciou osloviť čo najviac ľudí? Udržte si návštevníkov dostatočnou rýchlosťou stránky.

Webstránka by sa mala načítať do 2 – 3 sekúnd. Preto zanalyzujeme a zoptimalizujeme každú časť vášho webu. Vyberieme pre vás tiež vhodného poskytovateľa hostingu. Dosiahneme rýchle načítavanie vašej stránky a zabránime zbytočným odchodom jej návštevníkov.

web

Jednoduchá správa webu

MOŽNOSŤ EDITÁCIE KLIENTOM

S inteligentným redakčným systémom vám vystaviame webstránku, na ktorej si budete vedieť sami upravovať jednotlivé elementy.

Weby tvoríme v redakčnom systéme Drupal. Dovolí vám editovať akúkoľvek sekciu internetovej stránky i bez znalosti programovacieho jazyka. Budete tak vlastniť vždy aktuálnu a prosperujúcu webstránku.

edit

SEO webstránky

OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE

Search Engine Optimization posunie vašu stránku na viditeľnejšie pozície vo vyhľadávačoch. Tie vyplývajú z množstva dôležitých parametrov.

Čím vyššie vo vyhľadávaní sa ocitnete, tým máte väčšiu šancu zlepšiť návštevnosť webstránky a získať nových zákazníkov. Postaráme sa o to, aby vaša stránka spĺňala očakávania potenciálnych zákazníkov pri vyhľadávaní a posilňovala vašu pozíciu na trhu.

seo

Spoľahlivosť a bezpečnosť

OCHRANA WEBU

Precízna architektúra nášho redakčného systému zaistí maximálnu ochranu vašej webstránky.

Internetové stránky staviame na CMF systéme Drupal 7Drupal 8. Content Management Framework Drupal disponuje oproti klasickým CMS systémom značnými výhodami. Jeho použitie vám prinesie seriózne zabezpečenie webu podľa súčasných noriem.

sec